AQUAMARIN

Bazénový svet
Ak milujete kúpanie a vodné radovánky, prídete si tu na svoje. Čaká vás termálna voda s teplotou až do 39 °C. Deti sa vybláznia na šmýkačke či v detskom bazéne a vy si oddýchnete vo vírivke s vodostrekmi, hydromasážnymi tryskami, divokou riekou alebo jedinečným vodopádom.

Môžete sa tešiť na bio bazén, Kneippelov kúpeľ či slovenskú saunu v štýle slovenskej drevenice. Po saune zrelaxujete v oddychovej miestnosti alebo sa ochladíte studenou sprchou. Všetci návštevníci sa môžu osviežiť vo vodnom bare. Vychutnajte si drinky priamo z bazéna!

Celé prostredie bazénového sveta dopĺňa botanická záhrada. Poskytuje krásny pohľad na exotické rastliny, korytnačky i rybičky v sklenom akváriu, ktoré vidíte aj priamo zo šatne.

Vitálny svet
Vitálny svet v Podhájskej patrí medzi najmodernejšie wellness komplexy na Slovensku. Čaká vás tu množstvo relaxačných procedúr, vďaka ktorým načerpáte novú silu do života budete sršieť pozitívnou energiou.

Vitálny svet vám ponúka fínsku saunu, bio saunu a dve parné sauny. Oddýchnete si v tepidáriu a termálnu vodu si vychutnáte vo vodnom pekle, tropickom tuneli alebo morskom kúpeli. Ochladiť sa môžete pod ľadopádom, ktorý vám ponúkne prudké ochladenie organizmu a posilní váš imunitný systém a rozprúdi krvný obeh.