Kúpalisko

Termálne kúpalisko v Podhájskej je svetoznáme vďaka unikátnemu zloženiu termálnej vody, ktoré je porovnateľné s vodou z Mŕtveho mora.

Je otvorené celoročne s výnimkou letnej a zimnej údržby. Liečivé účinky vody z Podhájskej sa prejavujú u ľudí s problémami pohybového ústrojenstva a najmä u ľudí s problémami dýchacích ciest a kožných ekzémov.

Liečivá termálna voda dosahuje v hĺbke 1900 metrov až 83°C a obsahuje 6,7 gramov katiónov a 11 gramov aniónov na 1 liter.

Novinkou je wellness centrum Aquamarín, za ktorým sa skrýva nádherný komplex plný atrakcií a noviniek, ktoré Vášmu telu poskytnú dokonalý relax.

Bazén s divokou riekou a vírivkami, sauny a botanická záhrada pre oddych, liečivá voda v sedacích bazénoch a turecký kúpeľ Hammam, to ani zďaleka nie je všetko čo tu nájdete a kvôli čomu sa do wellness centra Aquamarín oplatí prísť.

Obec Podhájska sa nachádza na juhozápade Slovenska. Patrí do Nitrianskeho samosprávneho kraja a novozámockého okresu. Susedí s obcami Veľké Lovce, Radava, Trávnica a Pozba.
V obci Podhájska je niekoľko reštaurácií, pohostinstiev, pizzéria, letné kino, športový areál. Spojenie je zabepečené cestnou a železničnou dopravou.

Ponúkame Vám možnosť stráviť príjemnú dovolenku v obci Podhájska – v lete i v zime.

Bazény

Sedací bazén – s termálnou vodou, teplota vody do 40°C, hĺbka 1,1m

Detský bazén – s termálnou vodou, teplota vody do 32°C,  0,5m

Rekreačný bazén – predný – s termálnou vodou, s kľudovým režimom, teplota vody do 30°C,hĺbka 1,1m

Oddychový bazén – s termální vodou, s kľudovým režimom, teplota vody do 36°C, hĺbka 1,1m

Ochladzovací bezén – s úžitkovou vodou, teplota vody min. 18°C, hĺbka 1m

Relaxační bazén – s užitkovou vodou, teplota vody do 36°C, hĺbka 1,1m, s vodnými atrakciami ako vodný hrib, vodotrysky a letný dážď

Detský bazén – s úžitkovou vodou, teplota vody do 32°C, hĺbka0,25 – 0,35m

Plavecký bazén – s úžitkovou vodou, teplota vody do 26°C, hĺbka 1,8m

Neplavecký bazén – s úžitkovou vodou, teplota vody do 28°C, hĺbka 1,3m

Dojazdový bazén s vodným tobogánom – s úžitkovou vodou, teplota vody do 36°C, hĺbka 1m